مطالعه موردی : چه گونه یک کمپانی رسانه ای 400 % از SEO به کارگیری کرده و از SEO برای دستیابی به کار گیری نموده است
سلب مسئولیت : اینجانب فعلا رئیس ایجاد تقاضا در Nextiva هستم و نوشتن این مطالعه موردی بعد از مرگ را تحت عنوان VP دیرین بازاریابی در Sales Hacker ( ژانویه 2017 - سپتامبر 2018 ) می نویسم .

هر کمپانی B2B درحال حاضر در مورد بازاریابی محتوا سپرده گذاری می نماید . چرا؟ چون کلیه آن ها یکسان را میخواهند : جستجوی ترافیکی که سبب به تبدیل تارنما می شود و سبب به پول می شود .

البته در اینجا این بحران موجود است : موسسات در همت می باشند تا کشش خویش را جلب نمایند چون رقابت به بالاترین حد رسیده است . خلل لغات حیاتی ( و CPC ) در بیشتر عمودیها کم شده شده‌است . در فضای فعلی اینجانب , ارتباطات یک دست تحت عنوان یک خدمت ( UCaaS ) , بعضی از CPC از سال 2017 تقریباً دو برابر گردیده اند که بخش اعظمی از لغات اصلی تقریباً 300 دلار در هر کلیک آویزان میباشند .

قابل ذکر نیست , CTR های طبیعی رو به زوال میباشند و نمایش داده شد با کلیک صفر در هم اکنون ارتقا است .

خط ذیل : در شرایطی که شما بر پایه ی پژوهش ها لغت ها مهم استراتژیک که قصد جستجو گر را برآورده کرده و به هدف ها تجاری بازگردد , شما محتوای 10x کیفیت بالا را تولید نمیکنید , وقت خویش را کاملاً هدر می دهید .

براین اساس , این دقیقاً به عبارتی کاری است که ما انجام دادیم . نتیجه؟ ما از 19k جلسات طبیعی ماهانه به بیشتراز 100k جلسات طبیعی ماهانه نزدیک به 14 ماه پرورش کردیم که سبب ساز به کسب به وسیله Outreach . io شد

ما فعالیت طاقت فرسا خویش را با میزان گیری پرورش طبیعی ( ترافیک و عبارات حیاتی ) در قبال رویش و درآمد لیست پست الکرونیکی خویش , که همبسته مثبت است , همان طور که توقع داشتیم , تأیید کردیم .

نکات پررنگ رویش طبیعی

ژانویه 2017 - ژوئن 2018

به محض این که تحت عنوان رئیس بازاریابی در Sales Hacker استخدام شدم , از روز اولیه استارت به ترقی SEO کردم . در حالی که اینجانب هیچ زمان تلف نکردم , شما همینطور متوجه خواهید شد که هیچ گلوله نقره ای نیست .

این سود بسته شدن و رویا رویی روزمره بود . اعدام خالص و سوای پرورش و مکر ها . با این وجود , اینجانب قاطعانه معتقدم که پباده سازی دوباره ورقه حساس ( در ژوئیه 2017 ) یک استدلال پرورش چشمگیر بود .

پرورش طبیعی تاکنون

اینجانب بطور قانونی در ماه اوت سال 2018 , وقتی که که‌این این مجموعه بوسیله Outreach . io به دست آورد , Sales Hacker را ترک کردم . با این وجود , اینجانب اندیشه کردم دیدنی است که بتوانم تأثیر به یاد ماندنی اثرم را با به اشتراک گذاشتن تصویر روز جاری در زمینه ی فرایند ترافیک طبیعی , از روش Google Analytics مشاهده کنید . به لحاظ می‌رسد فورا بعداز عزیمت اینجانب در درحال حاضر غرق شدن است , با این وجود به لحاظ میرسد که سلف اینجانب , کالین کمپبل , این شلیک را گزینش کرده و قطار را به ریل ها بازگرداند . آفرین!

ملاحظات اختصاصی - بعضا مسئله های پرورش فروش هکر

گذشته از این‌که به یافته های خویش بپردازم , در اینجا قضیه ای از پرورش Sales Hacker موجود هست :

وب لاگ Sales Hacker 100 درصد ایجاد شده در جامعه است - این بدان مفهوم است که ما به ( بازاریابان محتوا ( پرداخت نکردیم تا برای ما بنویسند . Sales Hacker یک راس تکثیر است که به واسطه فروش , بازاریابی و شرکت کردن کنندگان در موفقیت مشتریان B2B سوق‌دهی می شود . این میتواند یک نعمت و نفرین در به عبارتی زمان باشد - از یک طرف , وب سایت دارنده محتوای مجانی شگفت انگیز مجانی است . از سوی دیگر , پستها چه بسا با اخذ پیش نویس نخستین به با صرفه نمیشوند . یعنی مراحل تحریریه شدید و مالامال زحمت است .

درایت از تکثیر تعرضآمیز ( 4 - 4 برابر در هفته ) - هکر فروش یک آوازه باورنکردنی را در طاقچه فروش B2B تولید نموده است - ما تحت عنوان یک مقصد رفتن برای رهبری فکری بی طرفانه برای پزشکان در محیط شناخته شدیم ( به تاءمل فروش هکر تحت عنوان فروش باشید . متساوی هکرهای پرورش ) . به دلیل تقاضای بسیار و محبوبیت , ما محتوای بیشتری را در مقایسه با آنچه می توانستیم داشته باشیم در اختیار داشتیم . در حالی که داشتن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها